Про компанію

Кондитерська фабрика «Меркурій» – провідний виробник широкого асортименту льодяників на паличці на території України, заснована в 1990 році у формі малого підприємства.
Виробництво розташоване в Черкаській області в селі Балаклея, а головний офіс компанії – у місті Сміла. Виробництво льодяників розпочато у 1999 році під торговою маркою «Roks».
Перший експорт продукції в Росію здійснено в 2000 році. Поставки в мережу Метро по Україні розпочато в 2003 році. В 2007 році вперше представлено продукцію «Roks» на ключовій міжнародній виставці кондитерки (ISM, Cologne). В 2015 році розпочато поставки в мережу Ашан по Україні.
В 2017 році закінчено будівництво і введено в експлуатацію новий виробничий корпус фабрики площею 6300 м2, в якому встановлені нові потужні лінії для випуску карамельної продукції. Модернізація дозволила збільшити потужність фабрики та значно підвищити рівень економії енергоресурсів за рахунок впровадження новітніх технологій.
Підприємство сертифіковане відповідно до міжнародних стандартів якості та безпеки продуктів харчування, а саме IFS Food Version 6.1, та BRCGS-Global standard for food Safety Issue 8. Що засвідчує високу якість та безпечність нашої продукції .

Льодяники ТМ «Roks» виробляються на основі високоякісної сировини – цукру та патоки українського походження, з додаванням натуральних барвників і ароматизаторів, без синтетичних добавок, із застосуванням новітніх технологій, що дозволяє отримати високу якість продукції безпечної для споживача, тому що при виготовленні використовуються тільки натуральні інгредієнти. Асортимент підприємства складає більше ніж 170 видів льодяників. Деякі із них не мають аналогів на ринку України. Значну частину в асортименті займає продукція handmade. Карамель, що виготовлена руками майстрів-спеціалістів, є унікальною. Ручна робота ціниться покупцями. Підприємство випускає також льодяники на основі цукрозамінників – сорбіту та ізомальту.
Сьогодні льодяники ТМ «Roks» експортуються до 20 країн світу.
Експлуатація сучасного обладнання, чітке дотримання рецептури, використання виключно високоякісної сировини та матеріалів є запорукою головних переваг торгової марки «Roks».

Ще не зареєстровані?

Ласкаво просимо на портал Кондитерської фабрики “Меркурій”!

Зареєстровані клієнти КФ “Меркурій” можуть скористатися сервісами порталу:

– оформлення замовлення он-лайн;
– перегляд прайс-листа з урахуванням стану складу;
– перегляд проведених акцій і інших маркетингових активностей;
– та інші корисні функції…

Для входу на портал введіть логін-пароль, виданий вам менеджером КФ “Меркурій”, в формі справа.
Якщо Ви ще не є клієнтом КФ “Меркурій”, але хочете почати співпрацю – заповніть анкету.

Особистий кабінет

Дякуємо за заявку

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом